Kontakt

0911 078 866

Mäsiarska 70

040 01 Košice

9:00 - 17:00 hod.

Pondelok - Piatok

O nás

radi sa vám predstavíme

Realitná kancelária Košice - Cassareal

Realitnú spoločnosť CassaReal s.r.o. sme založili s cieľom posunúť klientom naše dlhoročné skúsenosti z oblasti práva, financií a realít. Uvedomujeme si, že predaj resp. kúpa nehnuteľnosti sa u človeka udeje len niekoľkokrát za život a je to dôležité životné rozhodnutie. Sme pripravení previesť Vás celým týmto procesom s úsmevom na Vašich tvárach, bez zbytočných starostí. Košice sú našim domovom a dôkladne poznáme realitný trh v Košickom kraji. Sledujeme každodenne vývoj na realitnom a hypotekárnom trhu a preto Vám prinášame vždy aktuálne informácie.

JUDr. Radovan Tomaško

Výkonný riaditeľ / CEO

Rozhodli sme sa založiť spoločnosť CassaReal, ako miesto kde makléri môžu pracovať v nadštandardnom prostredí, bez stresu a maximálnou podporou. Maklér tak všetku svoju energiu venuje klientovi, a ten si môže byť istý, že je pre makléra na prvom mieste.

0907 478 866

tomasko@cassareal.sk

Oto Tillisch

Obchodný riaditeľ / CSO

„Finančnému a hypotekárnemu poradenstvu sa venujem od roku 2011 a za túto dobu to už pre mňa neznamená len prácu či obchod ale vo výsledku najmä radosť z kvalitne odvedeného poradenstva a dobrých vzťahov. Desiatky až stovky spokojných klientov ktorým sme svojimi vedomosťami a schopnosťami dokázali zabezpečiť či už vysnívané bývanie, financovanie projektu, alebo správnym spôsobom vyriešenie rôznych nepredvídateľných životných situácií sú pre mňa motiváciou a zároveň záväzkom ktorý ma každý deň poháňa vpred.“

0903 796 467

tillisch@cassareal.sk

JUDr. Štefan Demko

Advokát

Realitnej kancelárii CassaReal poskytujem právne služby už od jej vzniku. V spolupráci s kolegami z CassaReal je mojim cieľom úspešné zrealizovanie obchodu a tomu zodpovedá aj moje nasadenie, profesionalita, diskrétnosť a flexibilita. V rámci práva nehnuteľností mám bohaté skúsenosti s rozmanitými prevodmi nehnuteľností, úpravou práv k nehnuteľnostiam v súvislosti so záložným právom alebo vecnými bremenami či prenájmom nehnuteľností.

0911 228 904

demko@advokat-demko.sk

Ing. Róbert Bognár

Asistent predaja

Od roku 2016 sa venujem sprostredkovaniu predaja a prenájmu nehnuteľností. Za ten čas som zažil rôzne situácie a nabral skúsenosti, ktoré som pripravený pretaviť do úspešného predaja či prenájmu možno práve Vašej nehnuteľnosti. Som pripravený čeliť novým výzvam a učiť sa nové veci. Zakladám si na precíznom prístupe a nepodceňujem žiaden detail pri predaji, pretože som si vedomý, že s malých detailov sa skladá dokonalý celok.

0911 078 865

bognar@cassareal.sk