Kontakt

0911 078 866

Mäsiarska 70

040 01 Košice

9:00 - 17:00 hod.

Pondelok - Piatok

O nás

radi sa vám predstavíme

Realitná kancelária Košice - Cassareal

Realitnú spoločnosť CassaReal s.r.o. sme založili s cieľom posunúť klientom naše dlhoročné skúsenosti z oblasti práva, financií a realít. Uvedomujeme si, že predaj resp. kúpa nehnuteľnosti sa u človeka udeje len niekoľkokrát za život a je to dôležité životné rozhodnutie. Sme pripravení previesť Vás celým týmto procesom s úsmevom na Vašich tvárach, bez zbytočných starostí. Košice sú našim domovom a dôkladne poznáme realitný trh v Košickom kraji. Sledujeme každodenne vývoj na realitnom a hypotekárnom trhu, a preto Vám prinášame vždy aktuálne informácie.

JUDr. Radovan Tomaško

Výkonný riaditeľ / CEO

Rozhodli sme sa založiť spoločnosť CassaReal, ako miesto kde makléri môžu pracovať v nadštandardnom prostredí, bez stresu a maximálnou podporou. Maklér tak všetku svoju energiu venuje klientovi, a ten si môže byť istý, že je pre makléra na prvom mieste.

0907 478 866

Oto Tillisch

Obchodný riaditeľ / CSO

Finančnému a hypotekárnemu poradenstvu sa venujem od roku 2011 a za túto dobu to už pre mňa neznamená len prácu či obchod, ale najmä radosť z kvalitne odvedeného poradenstva a dobrých vzťahov. Stovky spokojných klientov, ktorým sme svojimi vedomosťami a schopnosťami dokázali zabezpečiť či už vysnívané bývanie, financovanie projektu, alebo vyriešenie rôznych nepredvídateľných životných situácií sú pre mňa motiváciou a zároveň záväzkom, ktorý ma každý deň poháňa vpred.

JUDr. Štefan Demko

Advokát

Realitnej kancelárii CassaReal poskytujem právne služby už od jej vzniku. V spolupráci s kolegami z CassaReal je mojim cieľom úspešné zrealizovanie obchodu a tomu zodpovedá aj moje nasadenie, profesionalita, diskrétnosť a flexibilita. V rámci práva nehnuteľností mám bohaté skúsenosti s rozmanitými prevodmi nehnuteľností, úpravou práv k nehnuteľnostiam v súvislosti so záložným právom alebo vecnými bremenami či prenájmom nehnuteľností.

Ing. Róbert Bognár

Maklér

Od roku 2016 sa venujem sprostredkovaniu predaja a prenájmu nehnuteľností. Za ten čas som zažil rôzne situácie a nabral skúsenosti, ktoré som pripravený pretaviť do úspešného predaja či prenájmu možno práve Vašej nehnuteľnosti. Zakladám si na precíznom prístupe a nepodceňujem žiaden detail pri predaji, pretože som si vedomý, že z malých detailov sa skladá dokonalý celok.

Ponuka makléra

 

0911 078 865

Ing. Patrícia Kormaniková

Vedúca kancelárie

Ako vedúca kancelárie som vždy poruke našim maklérom, aj klientom. Mojou úlohou je včas zabezpečiť správne podklady a všetky dokumenty potrebné k stretnutiam pri podpise rezervácií, zmlúv, úverov a poistení. Práca s ľuďmi ma nesmierne baví a moje pozitívne pracovné nasadenie je znakom vždy dobrej nálady, ktorú pocítite hneď, ako vojdete do realitnej kancelárie CassaReal.

Peter Koterle

Maklér

Realitný trh je pre mňa osobná sloboda v pracovnej sfére života. Vzbudzuje to vo mne poslanie, ako môžem pomáhať svojmu okoliu plniť ich sny o vlastnom bývaní. Mam cit pre detail, preto aj moja práca, ktorú vykonávam je dôsledná a precízna. Napĺňa ma úsmev a radosť môjho okolia a táto práca je spôsob, ako im ten úsmev tvorím.

Ponuka makléra

 

0911 078 861