Kontakt

0911 078 866

Mäsiarska 70

040 01 Košice

9:00 - 17:00 hod.

Pondelok - Piatok

O nás

radi sa vám predstavíme

Realitná kancelária Košice - Cassareal

Realitnú spoločnosť CassaReal s.r.o. sme založili s cieľom posunúť klientom naše dlhoročné skúsenosti z oblasti práva, financií a realít. Uvedomujeme si, že predaj resp. kúpa nehnuteľnosti sa u človeka udeje len niekoľkokrát za život a je to dôležité životné rozhodnutie. Sme pripravení previesť Vás celým týmto procesom s úsmevom na Vašich tvárach, bez zbytočných starostí. Košice sú našim domovom a dôkladne poznáme realitný trh v Košickom kraji. Sledujeme každodenne vývoj na realitnom a hypotekárnom trhu, a preto Vám prinášame vždy aktuálne informácie.

JUDr. Radovan Tomaško

Výkonný riaditeľ / CEO

Rozhodli sme sa založiť spoločnosť CassaReal, ako miesto kde makléri môžu pracovať v nadštandardnom prostredí, bez stresu a maximálnou podporou. Maklér tak všetku svoju energiu venuje klientovi, a ten si môže byť istý, že je pre makléra na prvom mieste.

0907 478 866

Oto Tillisch

Obchodný riaditeľ / CSO

Finančnému a hypotekárnemu poradenstvu sa venujem od roku 2011 a za túto dobu to už pre mňa neznamená len prácu či obchod, ale najmä radosť z kvalitne odvedeného poradenstva a dobrých vzťahov. Stovky spokojných klientov, ktorým sme svojimi vedomosťami a schopnosťami dokázali zabezpečiť či už vysnívané bývanie, financovanie projektu, alebo vyriešenie rôznych nepredvídateľných životných situácií sú pre mňa motiváciou a zároveň záväzkom, ktorý ma každý deň poháňa vpred.

0903 796 467

JUDr. Štefan Demko

Advokát

Realitnej kancelárii CassaReal poskytujem právne služby už od jej vzniku. V spolupráci s kolegami z CassaReal je mojim cieľom úspešné zrealizovanie obchodu a tomu zodpovedá aj moje nasadenie, profesionalita, diskrétnosť a flexibilita. V rámci práva nehnuteľností mám bohaté skúsenosti s rozmanitými prevodmi nehnuteľností, úpravou práv k nehnuteľnostiam v súvislosti so záložným právom alebo vecnými bremenami či prenájmom nehnuteľností.

Ing. Róbert Bognár

Senior realitný maklér

Od roku 2016 sa venujem sprostredkovaniu predaja a prenájmu nehnuteľností. Za ten čas som zažil rôzne situácie a nabral skúsenosti, ktoré som pripravený pretaviť do úspešného predaja či prenájmu možno práve Vašej nehnuteľnosti. Zakladám si na precíznom prístupe a nepodceňujem žiaden detail pri predaji, pretože som si vedomý, že z malých detailov sa skladá dokonalý celok.

Ponuka makléra

0911 078 865

Andrej Ďurica

Senior realitný maklér

Dovoľte mi Vás úspešne, dynamicky a zároveň empaticky previesť kompletným realitným servisom, od prvej obhliadky až po splnenie sna o Vašom bývaní, či o úspešnom predaji. Na realitnom trhu sa aktívne pohybujem od r. 2016 a mojimi prioritami sú najmä: kvalitná prezentácia, pozitívny pro-klientský prístup a za každých okolností vždy profesionálne a korektné jednanie a to aj v angl. jazyku. Viac ako 200+ podpísaných zmlúv, odovzdaných nehnuteľností a v neposlednom rade spokojných klientov, je pre mňa hnacím motorom mojej práce, ktorá je zároveň mojím koníčkom.

Ponuka makléra

 

0911 078 864

Lukáš Jakubčin

Maklér

Som priateľský, komunikatívny a priebojný človek, ktorý ma rád, ak sú veci dotiahnuté do úspešného konca a ostáva za mnou dobre odvedená práca a spokojní klienti, ktorým som pomohol. Nieje nič krajšie, ako venovať sa práci, ktorá ma baví a napĺňa.

Ponuka makléra

0911 078 861

Monika Ňaršanská

Asistentka

S nadšením prinášam svieži a energický prístup k svojej práci a aj do svojho kolektívu. Mojou úlohou je pomoc a asistencia ako kolegom, tak aj klientom, zabezpečenie prípravy všetkých potrebných dokumentov. Práca s ľuďmi a možnosť pomôcť im ma napĺňa a motivuje. Rada Vás uvítam v našej kancelárií na Mäsiarskej 70.

Ing. Patrícia Kormaniková

Marketingová asistentka

Vďaka pútavej a vkusnej prezentácii v online priestore zabezpečím rýchlejší predaj alebo dopyt po Vašej vysnívanej nehnuteľnosti. Nenásilnou formou prezentácie a propagácie zasiahnem publikum a vďaka správne nastavenej cieľovej skupine zobrazím reklamu len relevantným záujemcom. U nás v CassaReal využívame širokú škálu moderných technológii prezentácie  napr. profesionálne upravené fotografie nehnuteľnosti, dronové zábery, videoprezentácie interiéru a exteriéru objektov.

Certifikáty