Kontakt

0911 078 866

Mäsiarska 70

040 01 Košice

9:00 - 17:00 hod.

Pondelok - Piatok

Referencie

Naších spokojných klientov.

 • “Róbert Bognár super spolupráca komunikácia ochota zanietenosť a hlavne rýchlosť predaja nehnuteľnosti k spokojnosti predávajúceho.”

  MUDr. Molek Daniélová
 • “Profesionalita, nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie ochota a spoľahlivosť. Sme maximálne spokojní. Ďakujeme.”

  Silvia Struhárová
 • “Ďakujem spoločnosti Cassa Real, hlavne p. Tillischovi, za pomoc, ústretovosť a hlavne profesionálny prístup pri vybavení  hypotekárneho úveru a následnej kúpe bytu. Všetky úkony prebehli rýchlo, bez problémov. Odporúčam spoluprácu so spoločnosťou Cassa Real.”

  p. Lachová
 • Týmto by som sa chcela poďakovať realitnej kancelárii CassaReal s.r.o. za spoluprácu pri kúpe bytu. Obzvlášť by som chcela vyzdvihnúť prácu realitného makléra p. Bognára, ktorý zabezpečil celý predaj nehnuteľnosti a p. Tillischa, ktorý mi pomohol s výberom a zriadením úveru. Veľmi pekne ďakujem a určite odporúčam túto realitnú kanceláriu pre každého kto plánuje predať či kúpiť nehnuteľnosť.

  Lucia Kokuľová
 • “Pána Bognára sme si vybrali na predaj nehnuteľnosti, pretože na nás urobil dobrý dojem v minulosti, pri obhliadke bytu a bol to správny výber. Nehnuteľnosť sme predali rýchlo, za skvelú cenu a preto sme sa rozhodli predávať aj ďalšiu nehnuteľnosť cez pána Bognára. Oceňujeme jeho profesionalitu, prehľad v oblasti nehnuteľností a veľmi seriózny a ľudský prístup. Odporučili sme ho aj známej a bola maximálne spokojná. Ak by sme opäť niečo predávali alebo kupovali, tak by sme kontaktovali CassaReal a pána Bognára.”

  rodina Joppová
 • “Manželia Feiglovi týmto s radosťou a vďačne svojimi skúsenosťami v dvoch prípadoch vyhlasujú a potvrdzujú svoju vysokú spokojnosť, obdiv a vďaku za služby poskytnuté spol. CassaReal s.r.o. v Košiciach, konkrétne konajúcej prostredníctvom p. realitným maklérom p. Ing. Róbertom Bognárom. Tento PÁN REALITNÝ MAKLÉR bravúrne zvládol a doviedol do úspešného konca nami požadovaný obchod, ktorý sme v oboch prípadoch nezjednodušili ba asi naopak sťažili a tým ho spravili snáď až nerealizovateľným. Jeho nesmierne zanietenie, vynaliezavosť, rýchlosť a nasadenie pre dosiahnutie požadovaného výsledku nás presvedčilo, že realitný maklér s dobrými vlastnosťami, pracujúci od prípadu k prípadu so stále rovnakým a vysokým nasadením existuje. A môžete mi veriť nakoľko tieto slová píše človek spolupracujúci v minulosti s realitnou kanceláriou a poznajúci sa s dvoma vedúcimi predstaviteľmi dvoch realitných kancelárií (teda vidiaci trocha do zákulisia), ale to čo vykonal p. Ing. Róbert Bognár a spôsob jeho práce a komunikácie som nezažil.

  Rovnako tak naša veľká vďaka patrí aj spol. O.T. Invest s.r.o. v Košiciach konajúcej prostredníctvom  hypotekárneho špecialistu Ota Tillischa. Ním manažovaný a do úspešného konca dovedený prípad hypotekárneho úveru pre našu potrebu rovnako dokladá že rovný rovného si hľadá a „koncert“ odohraný oboma spomenutými pánmi znel lahodne pre naše uši a som presvedčený že bude rovnako prínosný pre všetkých nasledujúcich klientov. Aj v tomto prípade platí, že pred zverením nášho prípadu do rúk hypotekárneho špecialistu Ota Tillischa sme vystriedali dvoch iných a ich laxný prístup a neangažovanosť ho stavia do toho najlepšieho svetla v našich očiach.”

  manželia Feiglovi
 • “Chcem sa Vám touto cestou poďakovať za spoluprácu pri kúpe vlastného bývania – za profesionálny, ústretový a hlavne osobný prístup realitného makléra p. Bognára a celej kancelárie.”

  Anna Zábojová
 • “Som veľmi spokojná s profesionalitou a odbornosťou realitnej kancelárie. Obzvlášť s prístupom p. Ing. Bognára, ktorý dáva do svojho konania maximálne nasadenie a tým zanecháva za sebou výsledky.”

  Silvia Krajcárová
 • “Veľmi pozitívna spolupráca s realitnou kanceláriou a zvlášť s p. Bognárom. Celý proces nákupu prebiehal transparentne a všetko sa vybavilo ako sme chceli. 100%-tná spokojnosť. Odporúčame! :)”

  Dávid Bujňák
 • “Maximálna spokojnosť s prístupom a profesionalitou Ing. Bognára, ktorý nám s úsmevom na tvári odpovedal na všetky otázky a prispel tak k dobrému rozhodnutiu, pri prenájme bytu. Ďakujeme :)”

  Ing. Patrik Kotuľák
 • “Profesionálne služby na najvyššej úrovni. Odporúčam!!”

  Michal Flešár
 • “V prvom rade rýchle a profesionálne jednanie ! Maximálna spokojnosť ! Profesionalita !”

  Tomi V
 • “Týmto sa chcem veľmi pekne poďakovať CassaReal a hlavne Ing. Bognárovi. Všetko na jednotku s hviezdičkou. Po nemilej skúsenosti s inou realitnou kanceláriou som konečne našla človeka p. Bognára, ktorý všetko čo povedal dodržal. Profesionálny prístup, slušné jednanie, ľudskosť. Ďakuje a odporúča Orlovská.”

  p. Orlovská
 • “Chcel by som sa podakovat, hlave p. Bognarovi, komunikativny a stale ochotny. Zabezpecil nam vsetky nalezitosti okolo predaja. Samotny predaj bol velmi rychly. S pozdravom Kovac “

  p. Kováč
 • “Veľmi dobrá spolupráca s realitnou kanceláriou pri kúpe bytu. Jednanie p. Bognára bolo od začiatku veľmi profesionálne a na vysokej úrovni. Celý proces nákupu prebiehal transparentne a vedeli sme vopred o všetkých podstatných náležitostiach. Takto sa majú robiť reality!”

  Najkrajšie bývanie s.r.o.
 • „S manzelom by sme sa takto chceli podakovat p. Bognarovi za velmi profesionalny, ustretovy a ludsky pristup s neustalou snahou dotiahnut vsetky podrobnosti nacas a do konca. Velmi si vazime jeho ochotu robit veci navyse, ktore nam ulahcili rekonstrukciu a prenajom nehnutelnosti. Vzdy pozitivne naladeny, flexibilny a velmi napomocny. P. Bognar si ziskal nasu doveru a vieme, ze sa mozme nanho spolahnut aj v buducnosti. Ak vahate s vyberom realitneho maklera, vrelo odporucame p. Bognara po niekolkorocnej skusenosti a spoluprace. Profesionalita, nadstandardny pristup, priatelske a ustretove jednanie, spolahlivost, ochota a odhodlanie….. Dakujeme!Jaroslav a Ivana“

  rodina Kubátová
 • „Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať CassaReal s.r.o, za ukážkový servis pri predaji bytu v Košiciach. Vysoko pozitívne hodnotíme vystupovanie a profesionálnu prácu Ing. Bognára, s individuálnym a osobitným prístupom ku klientovi. Vždy je dobre naladený, maximálne ústretový, flexibilný, ochotný a pripravený pomôcť a poradiť. Jeho zodpovedný prístup so zárukou spoľahlivosti a serióznosti, môžeme všetkým len odporučiť! Inzerát bol výborný, právny servis prehľadný a do detailu vysvetlený. Pán Bognár sa zaujímal o proces aj po podpise zmluvy, veľmi promptne a ochotne všetko vybavil. Robí veci nad rámec svojich povinností, je veľmi pracovitý, čestný a aktívny. Pán Bognár ako realitný maklér, je to najlepšie, čo si môžete zvoliť pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Boli sme nadmieru spokojní s celou spoluprácou!“

  p. Dutková
 • “Výborný prístup a starostlivosť o klienta. Pán Bognár vyriešil cely proces od A po Z! Nehnuteľnosť predaná rýchlo a podľa predstáv. Vrelo odporúčam a ďakujem!”

  p. Bruňanský
 • “V prvom rade rýchle a profesionálne jednanie ! Maximálna spokojnosť ! Profesionalita !”

  p. Pňak
 • “Tím mladých ľudí, ktorý mi pomohol s predajom mojej nehnuteľnosti k mojej maximálnej spokojnosti. Cením ochotu, výbornú komunikáciu a profesionálny prístup. Odporúčam.”

  p. Cecil
 • “Solventný prístup ku klientovi. Promtné jednanie!! Odporúčam.”

  p. Konig
 • “Na odporúčanie známeho sme sa dostali k tejto realitnej kancelárii. Pomohli nám nielen s kúpou väčšej nehnuteľnosti pre našu rodinku, ale aj s predajom našej starej nehnuteľnosti v centre Košíc. Všetko prebehlo rýchlo a my už bývame v novom domčeku v okolí Košíc.”

  rodina Pejková