Kontakt

0911 078 866

Mäsiarska 70

040 01 Košice

9:00 - 17:00 hod.

Pondelok - Piatok

Referencie

Naších spokojných klientov.

 • “Veľmi sympatický a profesionálny prístup.”

  B. Rybička
 • “Vášho makléra p. Ing. Bognára môžem len pochváliť. Veľká spokojnosť. Ďakujem.”

  O. Boďo
 • “Spolupráca s realitnou kanceláriou CassaReal bola na veľmi vysokej úrovni . Po skúsenosti z minulosti, keď som predával byt, nemal som veľkú dôveru voči realitným kanceláriám. Pri predaji domu po dlhom hľadaní som oslovil práve túto firmu a bol som veľmi príjemne prekvapený. Ujal sa ma p. Ing. Róbert Bognár, ktorého môžem z vlastnej skúsenosti vrelo odporúčať. Spolupráca s týmto pánom bola na veľmi profesionálnej úrovni, čo sa týka komunikácie, informovanosti, vybavenie zmlúv, katastra a ďalších úkonov. V podstate celý predaj nehnuteľnosti bol zrealizovaný veľmi rýchlo a profesionálne. Je vidieť, že v tejto firme pracuje kolektív ľudí, ktorí tomu rozumejú a vedia ako to robiť. Ešte raz vrelo odporúčam. Prajem všetko dobré a ďakujem.”

  R. Smrek
 • “Páčil sa nám prístup p. Bognára, ktorý nám pomohol s prípravou a dekoráciou bytu na predaj. Realitná kancelária zabezpečila celý servis a prepisy a ušetrila nám čas. Ďakujeme”

  M. Boldy
 • “Pán Bognár je najlepší realitný maklér. Jeho prístup je neskutočný a to denne mám obrovské množstvo klientov v inej sfére. Top !”

  V. Demidov
 • “Poďakovanie Ing. Róbertovi Bognárovi za výnimočne slušný a profesionálny prístup v celom priebehu kúpy nehnuteľnosti. Určite odporúčame všetkým budúcim zákazníkom 😊”

  Zuzana
 • “Ďakujem p. Bognárovi za pomoc s kúpou nehnuteľnosti, za jeho profesionálny a zároveň ľudský prístup, za ochotu vyjsť vždy v ústrety. Obchod prebehol rýchlo, hladko, bezproblémovo. Ešte raz ďakujem.”

  M. Molnárová
 • “Predaj mojej nehnuteľnosti a kúpa novej zásluhou kolektívu Cassareal prebehli s prehľadom, bez problémov k mojej spokojnosti. Obzvlášť ďakujem Ing. Tillischovi a Petrovi Koterlemu za ústretovosť a komunikáciu na vysokej úrovni. Vyjadrujem veľkú vďaku a odporúčam ich služby.”

  S. Janočková
 • “Veľmi by som sa chcela poďakovať pánovi Bognárovi pri spolupráci ohľadom kúpi nehnuteľnosti, je to jeden výnimočný človek s akým som sa doteraz nestretla. Jeho profesionálny, ľudský, priateľský, srdečný vytrvalý prístup na veľmi milo prekvapil. Čoho sa chytí to dotiahne do konca. Veľmi dobre a ochotne poradí, vybaví. Taktiež chcem poďakovať celej firme a jeho kolegom pri odbornej spolupráci. Len odporúčam. Spokojnosť.”

  M. Kundráková
 • “Veľmi rada by som sa podelila o svoju pozitívnu skúsenosť s realitnou spoločnosťou CassaReal s.r.o. V priebehu pol roka sme spolu zrealizovali dve transakcie, predaj a následne kúpu nehnuteľnosti v Košiciach. Obzvlášť rada by som vyzdvihla spoluprácu a pomoc realitného makléra p. Róberta Bognára. Nakoľko som riešila obe transakcie na diaľku, bol veľmi svedomitý, ochotný a nápomocný vo vybavení všetkých formalít, rovnako aj pri nájdení nám nového bývania podľa našich predstáv. S kľudným svedomím odporúčam každému záujemcovi , ktorý či už predáva, alebo nakupuje obrátiť sa na týchto profesionálov. Prevedú Vás procesom predaja aj kúpy tak, aby Vás to stálo čo najmenej času a nervov 🙂 Ďakujem ešte raz.”

  D. Pichler
 • “Chceme sa veľmi pekne poďakovať p. Bognárovi a p. Tillischovi za profesionálny prístup, ochotu a rady pri kúpe nehnuteľnosti. Boli sme veľmi milo prekvapení ich profesionálnym prístupom a jednaním. Môžeme len odporučiť každému, kto plánuje predaj alebo kúpu nehnuteľnosti. Ďakujeme za spoluprácu a prajeme všetko dobré!”

  R. Peťovský
 • “Keby bola možná ešte jedna 6 hviezdička, tak by som ju dala realitnému maklérovi Ing. Róbertovi Bognárovi za jeho ľudský prístup, ochotu komunikovať a pomôcť, vyjsť stále v ústrety a tým zabezpečiť rýchlu realizáciu obchodu. Ďakujem za spoluprácu celej realitnej spoločnosti CassaReal s.r.o.”

  Ľ. Fialková
 • “Realitnú kanceláriu Cassareal, špeciálne pána Ing. Bognára môžem len vrelo odporučiť, všetkým ktorí kupujú, predávajú, prenajímajú, alebo hľadajú nehnuteľnosť na prenájom. S pánom Bognárom som spolupracoval už viackrát, či už pri kúpe, alebo prenájme nehnuteľnosti. Vždy ma prekvapil zápalom, do ktorého sa púšťa do novej úlohy, pozitívnym prístupom, profesionalitou, schopnosťou nájsť to najlepšie riešenie pre obe strany a ľudským prístupom. Na jeho práci je vidieť dlhoročné skúsenosti, ktoré sa prejavujú premyslenými riešeniami ak príde na právnu stránku činnosti i v osobnom prístupe, ktorý je pri v nehnuteľnostiach pre mnohých neodmysliteľný. Pán Bognár bude pre mňa aj v budúcnosti prvou voľbou, realitným agentom na ktorého môžem spoľahnúť a preto odporúčam jeho služby aj všetkým ostatným.”

  Štefan R.
 • “Chcem vyzdvihnúť prácu pána Bognára z CassaReal pri predaji nehnuteľnosti, ďakujem za rýchly a bezproblémový predaj musím pochváliť aj veľmi milý kolektív, môžem len vrelo odporučiť za všetko veľmi pekne ďakujem a prajem veľa takýchto predajov.”

  M. Jakubišinová
 • “Boli sme spokojní s prácou pána Bognára, nakoľko ma profesionálne a taktné správanie a pre nás to bol dôležitý aspekt našej spolupráce. Budeme ho určite odporúčať aj ďalším potencionálnym klientom, ktorí určite ocenia jeho kvality.”

  Richard
 • “S prácou realitného makléra Petra Koterleho, ktorý pracuje pre realitnú kanceláriu Cassareal, som maximálne spokojný. Celý obchod ohľadom predaja mojej nehnuteľností, prebehol rýchlo a nemal som s ním žiadne starosti, nakoľko celý obchod prebehol v réžii realitného makléra CassaReal. Vzhľadom k osobnej skúsenosti, ktorú mám s Vašou spoločnosťou, môžem len doporučiť známym, aby sa v prípade potreby využitia služieb realitnej spoločnosti, obrátili na Vašu spoločnosť.”

  M. Sidor
 • “Chcel by som sa Vám poďakovať všetkým zamestnancom spoločnosti Cassareal za kompletný servis pri predaji bytu na Vodnej 6 v Košiciach. Bol som nadmieru spokojný a určite to oznámim každému, kto ma osloví, že hľadá realitnú spoločnosť, ktorá vie zabezpečiť predaj nehnuteľnosti. Prajem všetko dobré.”

  Ladislav Mikloš
 • “Chcel by som vyzdvihnúť pracu p. Koterleho. Veľmi profesionálny, ukážkový a ustretový prístup. Riešenie nehnuteľnosti s ním bežalo veľmi hladko. Môžem len odporučiť.”

  M. Ružička
 • “Spoločnosti CassaReal s.r.o. týmto vyjadrujem maximálnu spokojnosť so službami, ktoré poskytuje svojím klientom. Riešenie nového bývania zahrňujúce aj poskytnutie hypotekárneho úveru som zverila do rúk obchodnému riaditeľovi Otovi Tilischovi a realitnému maklérovi Petrovi Koterlemu, ktorým som za ich skvelú spoluprácu veľmi vďačná. Z vlastnej kladnej skúsenosti môžem novým klientom spoločnosť CassaReal s.r.o. iba odporúčať.”

  Amália Jablonická
 • “Róbert Bognár super spolupráca komunikácia ochota zanietenosť a hlavne rýchlosť predaja nehnuteľnosti k spokojnosti predávajúceho.”

  MUDr. Molek Daniélová
 • “Profesionalita, nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie ochota a spoľahlivosť. Sme maximálne spokojní. Ďakujeme.”

  Silvia Struhárová
 • “Ďakujem spoločnosti Cassa Real, hlavne p. Tillischovi, za pomoc, ústretovosť a hlavne profesionálny prístup pri vybavení  hypotekárneho úveru a následnej kúpe bytu. Všetky úkony prebehli rýchlo, bez problémov. Odporúčam spoluprácu so spoločnosťou Cassa Real.”

  p. Lachová
 • Týmto by som sa chcela poďakovať realitnej kancelárii CassaReal s.r.o. za spoluprácu pri kúpe bytu. Obzvlášť by som chcela vyzdvihnúť prácu realitného makléra p. Bognára, ktorý zabezpečil celý predaj nehnuteľnosti a p. Tillischa, ktorý mi pomohol s výberom a zriadením úveru. Veľmi pekne ďakujem a určite odporúčam túto realitnú kanceláriu pre každého kto plánuje predať či kúpiť nehnuteľnosť.

  Lucia Kokuľová
 • “Pána Bognára sme si vybrali na predaj nehnuteľnosti, pretože na nás urobil dobrý dojem v minulosti, pri obhliadke bytu a bol to správny výber. Nehnuteľnosť sme predali rýchlo, za skvelú cenu a preto sme sa rozhodli predávať aj ďalšiu nehnuteľnosť cez pána Bognára. Oceňujeme jeho profesionalitu, prehľad v oblasti nehnuteľností a veľmi seriózny a ľudský prístup. Odporučili sme ho aj známej a bola maximálne spokojná. Ak by sme opäť niečo predávali alebo kupovali, tak by sme kontaktovali CassaReal a pána Bognára.”

  rodina Joppová
 • “Manželia Feiglovi týmto s radosťou a vďačne svojimi skúsenosťami v dvoch prípadoch vyhlasujú a potvrdzujú svoju vysokú spokojnosť, obdiv a vďaku za služby poskytnuté spol. CassaReal s.r.o. v Košiciach, konkrétne konajúcej prostredníctvom p. realitným maklérom p. Ing. Róbertom Bognárom. Tento PÁN REALITNÝ MAKLÉR bravúrne zvládol a doviedol do úspešného konca nami požadovaný obchod, ktorý sme v oboch prípadoch nezjednodušili ba asi naopak sťažili a tým ho spravili snáď až nerealizovateľným. Jeho nesmierne zanietenie, vynaliezavosť, rýchlosť a nasadenie pre dosiahnutie požadovaného výsledku nás presvedčilo, že realitný maklér s dobrými vlastnosťami, pracujúci od prípadu k prípadu so stále rovnakým a vysokým nasadením existuje. A môžete mi veriť nakoľko tieto slová píše človek spolupracujúci v minulosti s realitnou kanceláriou a poznajúci sa s dvoma vedúcimi predstaviteľmi dvoch realitných kancelárií (teda vidiaci trocha do zákulisia), ale to čo vykonal p. Ing. Róbert Bognár a spôsob jeho práce a komunikácie som nezažil.

  Rovnako tak naša veľká vďaka patrí aj spol. O.T. Invest s.r.o. v Košiciach konajúcej prostredníctvom  hypotekárneho špecialistu Ota Tillischa. Ním manažovaný a do úspešného konca dovedený prípad hypotekárneho úveru pre našu potrebu rovnako dokladá že rovný rovného si hľadá a „koncert“ odohraný oboma spomenutými pánmi znel lahodne pre naše uši a som presvedčený že bude rovnako prínosný pre všetkých nasledujúcich klientov. Aj v tomto prípade platí, že pred zverením nášho prípadu do rúk hypotekárneho špecialistu Ota Tillischa sme vystriedali dvoch iných a ich laxný prístup a neangažovanosť ho stavia do toho najlepšieho svetla v našich očiach.”

  manželia Feiglovi
 • “Chcem sa Vám touto cestou poďakovať za spoluprácu pri kúpe vlastného bývania – za profesionálny, ústretový a hlavne osobný prístup realitného makléra p. Bognára a celej kancelárie.”

  Anna Zábojová
 • “Som veľmi spokojná s profesionalitou a odbornosťou realitnej kancelárie. Obzvlášť s prístupom p. Ing. Bognára, ktorý dáva do svojho konania maximálne nasadenie a tým zanecháva za sebou výsledky.”

  Silvia Krajcárová
 • “Veľmi pozitívna spolupráca s realitnou kanceláriou a zvlášť s p. Bognárom. Celý proces nákupu prebiehal transparentne a všetko sa vybavilo ako sme chceli. 100%-tná spokojnosť. Odporúčame! :)”

  Dávid Bujňák
 • “Maximálna spokojnosť s prístupom a profesionalitou Ing. Bognára, ktorý nám s úsmevom na tvári odpovedal na všetky otázky a prispel tak k dobrému rozhodnutiu, pri prenájme bytu. Ďakujeme :)”

  Ing. Patrik Kotuľák
 • “Profesionálne služby na najvyššej úrovni. Odporúčam!!”

  Michal Flešár
 • “V prvom rade rýchle a profesionálne jednanie ! Maximálna spokojnosť ! Profesionalita !”

  Tomi V
 • “Týmto sa chcem veľmi pekne poďakovať CassaReal a hlavne Ing. Bognárovi. Všetko na jednotku s hviezdičkou. Po nemilej skúsenosti s inou realitnou kanceláriou som konečne našla človeka p. Bognára, ktorý všetko čo povedal dodržal. Profesionálny prístup, slušné jednanie, ľudskosť. Ďakuje a odporúča Orlovská.”

  p. Orlovská
 • “Chcel by som sa podakovat, hlave p. Bognarovi, komunikativny a stale ochotny. Zabezpecil nam vsetky nalezitosti okolo predaja. Samotny predaj bol velmi rychly. S pozdravom Kovac “

  p. Kováč
 • “Veľmi dobrá spolupráca s realitnou kanceláriou pri kúpe bytu. Jednanie p. Bognára bolo od začiatku veľmi profesionálne a na vysokej úrovni. Celý proces nákupu prebiehal transparentne a vedeli sme vopred o všetkých podstatných náležitostiach. Takto sa majú robiť reality!”

  Najkrajšie bývanie s.r.o.
 • „S manzelom by sme sa takto chceli podakovat p. Bognarovi za velmi profesionalny, ustretovy a ludsky pristup s neustalou snahou dotiahnut vsetky podrobnosti nacas a do konca. Velmi si vazime jeho ochotu robit veci navyse, ktore nam ulahcili rekonstrukciu a prenajom nehnutelnosti. Vzdy pozitivne naladeny, flexibilny a velmi napomocny. P. Bognar si ziskal nasu doveru a vieme, ze sa mozme nanho spolahnut aj v buducnosti. Ak vahate s vyberom realitneho maklera, vrelo odporucame p. Bognara po niekolkorocnej skusenosti a spoluprace. Profesionalita, nadstandardny pristup, priatelske a ustretove jednanie, spolahlivost, ochota a odhodlanie….. Dakujeme!Jaroslav a Ivana“

  rodina Kubátová
 • „Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať CassaReal s.r.o, za ukážkový servis pri predaji bytu v Košiciach. Vysoko pozitívne hodnotíme vystupovanie a profesionálnu prácu Ing. Bognára, s individuálnym a osobitným prístupom ku klientovi. Vždy je dobre naladený, maximálne ústretový, flexibilný, ochotný a pripravený pomôcť a poradiť. Jeho zodpovedný prístup so zárukou spoľahlivosti a serióznosti, môžeme všetkým len odporučiť! Inzerát bol výborný, právny servis prehľadný a do detailu vysvetlený. Pán Bognár sa zaujímal o proces aj po podpise zmluvy, veľmi promptne a ochotne všetko vybavil. Robí veci nad rámec svojich povinností, je veľmi pracovitý, čestný a aktívny. Pán Bognár ako realitný maklér, je to najlepšie, čo si môžete zvoliť pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Boli sme nadmieru spokojní s celou spoluprácou!“

  p. Dutková
 • “Výborný prístup a starostlivosť o klienta. Pán Bognár vyriešil cely proces od A po Z! Nehnuteľnosť predaná rýchlo a podľa predstáv. Vrelo odporúčam a ďakujem!”

  p. Bruňanský
 • “V prvom rade rýchle a profesionálne jednanie ! Maximálna spokojnosť ! Profesionalita !”

  p. Pňak
 • “Tím mladých ľudí, ktorý mi pomohol s predajom mojej nehnuteľnosti k mojej maximálnej spokojnosti. Cením ochotu, výbornú komunikáciu a profesionálny prístup. Odporúčam.”

  p. Cecil
 • “Solventný prístup ku klientovi. Promtné jednanie!! Odporúčam.”

  p. Konig
 • “Na odporúčanie známeho sme sa dostali k tejto realitnej kancelárii. Pomohli nám nielen s kúpou väčšej nehnuteľnosti pre našu rodinku, ale aj s predajom našej starej nehnuteľnosti v centre Košíc. Všetko prebehlo rýchlo a my už bývame v novom domčeku v okolí Košíc.”

  rodina Pejková