Kontakt

0911 078 866

Mäsiarska 70

040 01 Košice

9:00 - 17:00 hod.

Pondelok - Piatok

Referencie

Naších spokojných klientov.

 • Týmto sa chcem veľmi pekne poďakovať CassaReal a hlavne Ing. Bognárovi. Všetko na jednotku s hviezdičkou. Po nemilej skúsenosti s inou realitnou kanceláriou som konečne našla človeka p. Bognára, ktorý všetko čo povedal dodržal. Profesionálny prístup, slušné jednanie, ľudskosť. Ďakuje a odporúča Orlovská.

  p. Orlovská
 • Chcel by som sa podakovat, hlave p. Bognarovy ,komunikativny a stale ochotny. Zabezpecil nam vsetky nalezitosti okolo predaja. Samotny predaj bol velmi rychli. S pozdravom Kovac

  p. Kováč
 • Veľmi dobrá spolupráca s realitnou kanceláriou pri kúpe bytu. Jednanie p. Bognára bolo od začiatku veľmi profesionálne a na vysokej úrovni. Celý proces nákupu prebiehal transparentne a vedeli sme vopred o všetkých podstatných náležitostiach. Takto sa majú robiť reality!

  Najkrajšie bývanie s.r.o. (kupujúci Helsinská)
 • „S manzelom by sme sa takto chceli podakovat p. Bognarovi za velmi profesionalny, ustretovy a ludsky pristup s neustalou snahou dotiahnut vsetky podrobnosti nacas a do konca. Velmi si vazime jeho ochotu robit veci navyse, ktore nam ulahcili rekonstrukciu a prenajom nehnutelnosti. Vzdy pozitivne naladeny, flexibilny a velmi napomocny. P. Bognar si ziskal nasu doveru a vieme, ze sa mozme nanho spolahnut aj v buducnosti. Ak vahate s vyberom realitneho maklera, vrelo odporucame p. Bognara po niekolkorocnej skusenosti a spoluprace. Profesionalita, nadstandardny pristup, priatelske a ustretove jednanie, spolahlivost, ochota a odhodlanie….. Dakujeme!Jaroslav a Ivana“

  rodina Kubátová (prenajímateľ Tyršovo nábrežie )
 • „zasielané 8. 9. 2020 11:11 Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať CassaReal s.r.o, za ukážkový servis pri predaji bytu v Košiciach. Vysoko pozitívne hodnotíme vystupovanie a profesionálnu prácu Ing. Bognára, s individuálnym a osobitným prístupom ku klientovi. Vždy je dobre naladený, maximálne ústretový, flexibilný, ochotný a pripravený pomôcť a poradiť. Jeho zodpovedný prístup so zárukou spoľahlivosti a serióznosti, môžeme všetkým len odporučiť! Inzerát bol výborný, právny servis prehľadný a do detailu vysvetlený. Pán Bognár sa zaujímal o proces aj po podpise zmluvy, veľmi promptne a ochotne všetko vybavil. Robí veci nad rámec svojich povinností, je veľmi pracovitý, čestný a aktívny. Pán Bognár ako realitný maklér, je to najlepšie, čo si môžete zvoliť pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti. Boli sme nadmieru spokojní s celou spoluprácou!“

  p. Dutková (predávajúca Skautská)
 • “Maximálna spokojnosť s prístupom a profesionalitou Ing. Bognára, ktorý nám s úsmevom na tvári odpovedal na všetky otázky a prispel tak k dobrému rozhodnutiu, pri prenájme bytu.”

  p. Kotuľák
 • “Výborný prístup a starostlivosť o klienta. Pán Bognár vyriešil cely proces od A po Z! Nehnuteľnosť predaná rýchlo a podľa predstáv. Vrelo odporúčam a ďakujem!”

  p. Bruňanský
 • “V prvom rade rýchle a profesionálne jednanie ! Maximálna spokojnosť ! Profesionalita !”

  p. Pňak
 • “Tím mladých ľudí, ktorý mi pomohol s predajom mojej nehnuteľnosti k mojej maximálnej spokojnosti. Cením ochotu, výbornú komunikáciu a profesionálny prístup. Odporúčam.”

  p. Cecil
 • “Solventný prístup ku klientovi. Promtné jednanie!! Odporúčam.”

  p. Konig
 • “Na odporúčanie známeho sme sa dostali k tejto realitnej kancelárii. Pomohli nám nielen s kúpou väčšej nehnuteľnosti pre našu rodinku, ale aj s predajom našej starej nehnuteľnosti v centre Košíc. Všetko prebehlo rýchlo a my už bývame v novom domčeku v okolí Košíc.”

  rodina Pejková
 • “Určite odporúčam túto realitku, všetko o kupovanom byte nám bolo zo strany p. Tillischa povedané dopredu a na rovinu. Taktiež aj popredajná starostlivosť, ako je asistencia pri prepisoch energií hodnotím na jednotku. Tiež nás ešte po predaji informovali o úkonoch, ktoré nás čakajú, ako je povinnosť podania daňového priznania a pod.”

  rodina Drozdová